wszystkie edycje

Zapraszamy do zapoznania się poprzednimi edycjami rajdu. Dziękujemy sponsorom i napotkanym osobom, że byliście z nami!

2018 - Świnoujście - Karpacz

Pierwsza edycja rajdu zorganizowana przez Michała i Kacpra. Chcecie dowiedzieć się więcej – zapraszamy. 
Jak na pasjonata przystało, wkładam w moje przygody dużo serca i staram się czerpać z nich jak najwięcej radości, mimo zmęczenia, czy też kapryśnej czasem pogody. W 2018 roku chciałbym kontynuować zwiedzanie naszego pięknego kraju, a z tym wiąże się kolejna duża wyprawa i wyzwanie. Tym razem, moim celem jest trasa wzdłuż zachodniej granicy Polski – ze Świnoujścia do Karpacza. Będzie mi towarzyszył drugi podróżnik rowerowy – Kacper Han. Trasa ta liczy około 800 kilometrów. Ta wyprawa zainspirowała mnie do zorganizowania akcji charytatywnej ” – Pisał Michał w roku 2018. 

2019 - Karpacz - Bieszczady

Druga edycja, tym razem Michał oraz Kacper ruszyli w drogę, aby pomóc Zoji i Wiktorii.

Po sukcesie z 2018 roku, kiedy to uzbieraliśmy prawie 5 tys. złotych na rehabilitację Wiktorii, razem z Kacprem Han powróciliśmy i znów chcemy pomóc podopiecznym fundacji Bread of Life. Chcąc kontynuować naszą pasję, którą jest podróżowanie na rowerze, 5-go sierpnia startujemy z Karpacza, gdzie w poprzednim roku skończyliśmy naszą wyprawę i tym razem chcemy jechać wzdłuż polskich gór i dotrzeć do przecudownego, wciąż nieodkrytego miejsca, którym są Bieszczady. W tym roku pokonamy blisko 900 km i już teraz jesteśmy przekonani, że nie będzie łatwo, jednak chcemy zrobić to też dla siebie, aby znów pokonać własne słabości, zwiedzić przepiękne zakątki naszego kraju, a przy okazji wesprzeć Zoję i Wiktorię” – 2019.

2021 - Elbląg - Kalisz

W trzeciej edycji, Michał oraz Witek wyruszyli w trasę dla trójki dzieci – Julii, Dawida i Bolka.

Wielu wspaniałych ludzi napotkanych na trasie, chwile uniesienia ale i momenty gdzie przyszło zmierzyć się z upałem lub solidną ulewą! Czego nie robi się dla potrzebujących dzieci.

Aktualna edycja

2022 - Dookoła Polski

Czwarta edycja:

Zwiększamy skład, znacząco wydłużamy trasę oraz zmieniamy formułę rajdu – tym razem objedziemy Polskę na siodle w formie sztafety!
Czeka nas wspaniała przygoda – min. 3000 kilometrów wzdłuż polskich granic.

Ponadto jeden z naszych śmiałków wyruszy w trasę liczącą niemal 500km po Holandii.